Komisje
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Komisje
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2003-06-26 12:44:19 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
Akapit nr - brak tytułu
Składy komisji Rady Miejskiej
Kadencja 2014 - 2018
- Komisja Rewizyjna
1. Karalus Piotr - Przewodniczący Komisji
2. Nowacka Małgorzata
3. Potaszyński Sławomir
4. Rewaj Michał
5. Witkowski Zbigniew
-
Komisja Budżetu i Polityki Gospodarczej
1. Hoda Tadeusz - Przewodniczący Komisji
2. Rudnikowicz Danuta
3. Wiatr Józef
4. Walczak Zbigniew
5. Żuława Agnieszka
- Komisja Oświaty i Spraw Społecznych
1. Wawrzyniak Elżbieta - Przewodnicząca Komisji
2. Jankowski Andrzej
3. Kruszyński Zbigniew
4. Rokicki Artur
5. Tymofiejew Joanna
Składy komisji Rady Miejskiej
Kadencja 2010 - 2014
- Komisja Rewizyjna
1. Danuta Rudnikowicz - Przewodnicząca Komisji
2. Jadwiga Chorab
3. Jadwiga Gotfryd
4. Piotr Karalus
5. Mieczysława Pełka
-
Komisja Spraw Gospodarczych i Budżetu
1. Piotr Karalus - Przewodniczący Komisji
2. Marek Majewski
3. Zbigniew Michajluk
4. Mieczysława Pełka
5. Danuta Rudnikowicz
6. Jadwiga Smolnicka
7. Zbigniew Walczak
8. Zbigniew Witkowski
- Komisja Oświaty i Sportu
1. Bogumiła Gudzowska - Przewodnicząca Komisji
2. Zbigniew Michajluk
3. Ewa Ryzińska
4. Jadwiga Smolnicka
5. Bernadeta Stokłosa
6. Zbigniew Witkowski
-
Komisja Rodziny, Zdrowia, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego
1. Jadwiga Gotfryd - Przewodnicząca Komisji
2. Maria Adamczewska
3. Bogumiła Gudzowska
4. Ewa Owsiany
5. Bernadeta Stokłosa
6. Zbigniew Walczak
- Komisja Rolna
1. Marek Majewski - Przewodniczący Komisji
2. Maria Adamczewska
3. Jadwiga Chorab
4. Ewa Owsiany
Składy komisji Rady Miejskiej
Kadencja 2006 - 2010
- Komisja Rewizyjna
1. Danuta Rudnikowicz - Przewodnicząca Komisji
2. Jacek Bizukojć
3. Jadwiga Chorab
4. Jadwiga Gotfryd
5. Ewa Ryzińska
-
Komisja Spraw Gospodarczych i Budżetu
1. Tadeusz Hoda - Przewodniczący Komisji
2. Lilianna Antonowicz
3. Jadwiga Chorab
4. Andrzej Kamyszek
5. Piotr Karalus
6. Radosław Pacholski
7. Danuta Rudnikowicz
8. Barbara Rzeszuto
-
Komisja Oświaty i Sportu
1. Ewa Ryzińska - Przewodnicząca Komisji
2. Ryszard Flinta
3. Andrzej Kamyszek
4. Piotr Karalus
5. Zbigniew Korolik
6. Barbara Rzeszuto
7. Zbigniew Witkowski
-
Komisja Spraw Rodziny, Zdrowia, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego
1. Jadwiga Gotfryd - Przewodnicząca Komisji
2. Lilianna Antonowicz
3. Zbigniew Korolik
4. Marek Majewski
5. Radosław Pacholski
6. Zbigniew Witkowski
-
Komisja Rolna
1. Jacek Bizukojć - Przewodniczący Komisji
2. Ryszard Flinta
3. Tadeusz Hoda
4. Marek Majewski